Zamówienia specjalne

Biżuteria wg. pomysłu klienta

Masz własny pomysł na biżuterię? W mojej pracowni możesz zamówić biżuterię dokładnie taką jaką chcesz. Wykonuję projekty indywidualne oraz biżuterię według wskazówek klienta. Co więcej, jest to najciekawsza, choć pełna wyzwań, część mojej jubilerskiej pracy. Zajmuję się oprawą kamieni powierzonych przez klienta. Jednocześnie w pracowni posiadam pewną pulę kamieni ozdobnych, spośród których możesz wybrać odpowiedni do swojego projektu. Staram się, by były to pojedyncze egzemplarze ciekawych kamieni naturalnych, których próżno szukać w salonach jubilerskich. Z tego powodu szczególnie mocno zapraszam do swojej pracowni miłośników pięknych minerałów. Prace wykonywane są ze srebra lub złota, również z materiału przyniesionego przez klienta.

Wspólny projekt

Moją pasją, a jednocześnie zawodem jest projektowanie biżuterii. Projektuję nieustannie w myślach lub na papierze. Doskonale zdaję sobie sprawę, że Ciebie projektowanie biżuterii może zupełnie nie interesować. Nie znaczy to, że nie możesz u mnie zamówić biżuterii według swoich preferencji! Bazując na podanych przez Ciebie informacjach, powierzonym materiale i rozmowie na temat projektu przygotuję dla Ciebie propozycję realizacji naszej wspólnej wizji. Jeśli nie masz własnego pomysłu na biżuterię, proszę zapoznaj się z moim portfolio i aktualną ofertą biżuterii autorskiej.

Realizacja zamówienia

Wszystkie szczegóły projektu i jego realizacji ustalam indywidualnie z klientem. Zapraszam do osobistego kontaktu w pracowni lub, jeśli nie jest to możliwe, drogą mejlową. Terminy realizacji zamówienia wynoszą od 3 tygodni do dwóch miesięcy. Jeśli praca ukończona jest wcześniej, klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Przy przyjmowaniu zamówienia pobierany jest zadatek wynoszący około 20% ustalonej ceny usługi.

Twoja własna biżuteria

Personalizacja biżuterii wykonanej w mojej pracowni właściwie nie ma granic. To Ty wybierasz kamień do oprawy, metal szlachetny, a nawet decydujesz o formie i kształcie biżuterii. Jeśli chcesz stworzyć wraz ze mną niepowtarzalną biżuterię dla siebie lub bliskiej Ci osoby zapraszam do kontaktu!