Warsztaty

W mojej pracowni możesz na jeden dzień zamienić się w jubilera. Mając mnie za przewodniczkę poznasz tajniki złotniczej pracy i stworzysz własną biżuterię. Przeżyj swoją jubilerską przygodę i weź udział w warsztacie!

     Warsztat dla narzeczonych „Zróbcie sobie obrączki”

Jest jeden sposób by mieć absolutnie wyjątkowe obrączki- zrobić je samemu! Warsztat robienia obrączek będzie pracą zespołową, wykonacie obrączki dla siebie lub dla żony/męża, wybór należy do Was! Warsztat (przed)ślubny jest nie tylko wspaniałą przygodą, ale również sprawdzianem Waszej cierpliwości i współpracy. Obrączki ślubne to najważniejszy element ubioru w Waszym Wielkim Dniu, w końcu będą Wam służyły długie lata. Wykorzystajcie tę wyjątkową okazję i wykonajcie je sami!

Informacje praktyczne:

Na wykonanie obrączek najlepiej zarezerwujcie sobie cały dzień (możemy umówić się na termin sobotni lub niedzielny). Nie będziemy się spieszyć, zwłaszcza, że w trakcie pracy będę robiła Wam pamiątkowe zdjęcia. Możecie przynieść własne złoto do przetopienia. Na Wasze życzenie w obrączkach zostanie wygrawerowany dowolny napis, który wykonany będzie przez profesjonalnego grawera.

Cena warsztatu nie obejmuje ceny złota.  W przypadku zakupu złota w mojej Pracowni będzie ono liczone po preferencyjnych stawkach. Cenę złota ustalamy razem z terminem warsztatu.

W Pracowni możemy wykonać klasyczne wzory obrączek- półokrągłe, płaskie, płaskie z zaokrąglonymi brzegami oraz płaskie z tzw. fazą. Możliwość wykonania obrączek o preferowanym przez Was kształcie ustalamy przed warsztatem.

Cena warsztatu w 2024 roku: 1550 zł (para)

A jak to wygląda w praktyce? Podejrzyjcie warsztaty na Instagramie- w wyróżnionych relacjach i pod hashtagiem #zróbciesobieobrączki .

obrączki białe złoto matowe