Warsztaty

W mojej pracowni możesz na jeden dzień zamienić się w jubilera. Mając mnie za przewodniczkę poznasz tajniki złotniczej pracy i stworzysz własną biżuterię. Przeżyj swoją jubilerską przygodę i weź udział w warsztacie!

     Warsztat dla narzeczonych „Zróbcie sobie obrączki”

Jest jeden sposób by mieć absolutnie wyjątkowe obrączki- zrobić je samemu! Warsztat robienia obrączek będzie pracą zespołową, wykonacie obrączki dla siebie lub dla żony/męża, wybór należy do Was! Warsztat (przed)ślubny jest nie tylko wspaniałą przygodą, ale również sprawdzianem Waszej cierpliwości i współpracy. Obrączki ślubne to najważniejszy element ubioru w Waszym Wielkim Dniu, w końcu będą Wam służyły długie lata. Wykorzystajcie tą wyjątkową okazję i wykonajcie je sami!

Informacje praktyczne:

Warsztat wymaga spotkania organizacyjnego (lub ustaleń drogą mejlową), na którym ustalimy wygląd obrączek i potrzebne materiały. Na wykonanie obrączek najlepiej zarezerwujcie sobie cały dzień (możemy umówić się na termin sobotni lub niedzielny). Nie będziemy się spieszyć, zwłaszcza, że w trakcie pracy będę Wam robiła pamiątkowe zdjęcia. Możecie przynieść własne złoto do przetopienia. Na Wasze życzenie w obrączkach zostanie wygrawerowany dowolny napis, który wykonany będzie przez zaprzyjaźnionego jubilera. Cena warsztatu nie obejmuje ceny złota.  W przypadku zakupu złota w mojej pracowni będzie ono liczone po preferencyjnych stawkach.

Cena: 1000 zł (para)

Warsztat „Zrób sobie wisior

Spotkanie obejmuje wybór kamienia (jest też możliwość oprawy własnego) i wykonanie wisiorka lub pierścionka z jego użyciem. Będziemy pracować w srebrze. Na początku pokażę Ci jak topię i odlewam srebro. Następnie wspólnie wykonamy Twój wisior/pierścionek własnymi rękami z pomocą złotniczych narzędzi. Oferuję wybór kamienia w kształcie kaboszonu, a będziemy go oprawiać w cargę, czyli prostą obwódkę wiodącą dookoła kamienia.

Informacje praktyczne:

Warsztat jest indywidualny lub dla dwóch osób. Możesz więc zabrać ze sobą córkę, mamę lub przyjaciółkę. Zainteresowanych Panów również serdecznie zapraszam! Na spotkanie zarezerwuj sobie około 3 godzin (termin możemy ustalić na popołudnie lub dzień wolny od pracy). Istnieje możliwość wykupienia warsztatu jako prezentu, wówczas przygotuję dla obdarowanej osoby eleganckie zaproszenie.

Cena: 400 zł (1 osoba) lub 600 zł (2 osoby)