Warsztaty

W mojej pracowni możesz na jeden dzień zamienić się w jubilera. Mając mnie za przewodniczkę poznasz tajniki złotniczej pracy i stworzysz własną biżuterię. Przeżyj swoją jubilerską przygodę i weź udział w warsztacie!

     Warsztat dla narzeczonych „Zróbcie sobie obrączki”

Jest jeden sposób by mieć absolutnie wyjątkowe obrączki- zrobić je samemu! Warsztat robienia obrączek będzie pracą zespołową, wykonacie obrączki dla siebie lub dla żony/męża, wybór należy do Was! Warsztat (przed)ślubny jest nie tylko wspaniałą przygodą, ale również sprawdzianem Waszej cierpliwości i współpracy. Obrączki ślubne to najważniejszy element ubioru w Waszym Wielkim Dniu, w końcu będą Wam służyły długie lata. Wykorzystajcie tą wyjątkową okazję i wykonajcie je sami!

Informacje praktyczne:

Warsztat wymaga spotkania organizacyjnego (lub ustaleń drogą mejlową), na którym ustalimy wygląd obrączek i potrzebne materiały. Na wykonanie obrączek najlepiej zarezerwujcie sobie cały dzień (możemy umówić się na termin sobotni lub niedzielny). Nie będziemy się spieszyć, zwłaszcza, że w trakcie pracy będę Wam robiła pamiątkowe zdjęcia. Możecie przynieść własne złoto do przetopienia. Na Wasze życzenie w obrączkach zostanie wygrawerowany dowolny napis, który wykonany będzie przez zaprzyjaźnionego jubilera. Cena warsztatu nie obejmuje ceny złota.  W przypadku zakupu złota w mojej pracowni będzie ono liczone po preferencyjnych stawkach.

Cena: 1350 zł (para)

A jak to wygląda w praktyce? Podejrzyjcie warsztaty na Instagramie- w wyróżnionych relacjach i pod hashtagiem #zróbciesobieobrączki .