Obrączki ślubne

Obrączki ślubne to najważniejszy symbol małżeństwa. Gdy garnitur i suknia zostaną odwieszone do szafy to właśnie obrączki zostaną z Wami na co dzień. Z tego powodu wybór i zakup obrączek to naprawdę wyjątkowa chwila. W mojej pracowni oferuję przyszłym Państwu Młodym możliwość dobrania tej idealnej pary obrączek. Nie ma znaczenia czy poszukujecie klasycznych wzorów czy chcecie się wyróżnić. Dzięki własnym złotniczym umiejętnościom oraz współpracy z czołowym polskim producentem obrączek ślubnych jestem w stanie zaproponować Wam ogromny wybór wzorów i niemalże nieograniczone możliwości personalizacji obrączek. Chcecie w spokoju porozmawiać i przymierzyć różne rodzaje obrączek? Umówcie się na spotkanie i wybierzcie zakupy w stylu SLOW:

Katalog wzorów

Wiem, że wielu klientów szuka obrączek ślubnych w internecie. Ja sama tak robiłam! Dlatego zachęcam Was do obejrzenia aktualnej oferty w katalogu internetowym:

Jednak najważniejsza w idealnym doborze obrączek ślubnych jest możliwość ich przymierzenia. Dlatego przychodząc do mojej pracowni macie okazję obejrzeć przykładowe wzory obrączek i wspólnie ze mną dobrać najlepsze dla Was parametry. Bo każdy wzór obrączki można zmodyfikować. Obrączki mogą mieć różną szerokość (a wierzcie mi, że każde 0,5 mm robi różnicę !). Możecie zamówić je grubsze niż standardowe, z soczewką lub bez. Macie do wybory różne kolory złota i różne faktury…  W obrączkach można osadzić diamenty lub cyrkonie. A wewnątrz obrączek bezpłatnie wygrawerujemy dowolny napis.

Wasz pomysł na obrączki

Jeżeli chcecie zrealizować własny projekt obrączek i zagwarantować sobie ich niepowtarzalność przeczytajcie o zamówieniach specjalnych, które realizuję dla swoich klientów:

Wasze złoto

Możecie dostarczyć mi własny materiał na wykonanie obrączek. Wtedy cena obejmuje jedynie koszt robocizny i przy stale wzrastających cenach złota jest to bardzo korzystna finansowo oferta. Do przetopienia przyjmuję złoto wszystkich prób i kolorów. Oferuję także możliwość wykonania Waszych obrączek z pamiątkowego złota. Takie obrączki wykonuję ręcznie w pracowni, a dla Was mogę przygotować film z topienia złota i zdjęcia z etapów tworzenia. Możecie również wykonać swoje obrączki wspólnie ze mną podczas warsztatu.

Jeszcze więcej o obrączkach…

Przeczytacie na moim blogu! Zachęcam do lektury wpisu będącego podsumowaniem mojego doświadczenia w doradztwie przy wyborze obrączek ślubnych: