O mnie

Witaj!

Cieszę się, że czytasz te słowa. Jest to dla mnie znak, że poszukujesz niesztampowej biżuterii, wyznacznika Twojego charakteru i stylu. Opowiem Ci krótko o sobie i o mojej największej pasji jaką jest tworzenie biżuterii.

Nieśmiałe plany by zostać jubilerem snułam już w gimnazjum, a w 2015 roku rozpoczęłam naukę zawodu. Po kilku latach czerpania wiedzy od mistrzów złotnictwa i zdobyciu kwalifikacji w zawodzie otworzyłam własną pracownię. Pracownię, która jest spełnieniem moich marzeń, ale powstała głównie z myślą o Tobie. To tutaj  możesz wybrać dla siebie egzemplarz unikatowej autorskiej biżuterii, zlecić wykonanie własnego projektu, a nawet stworzyć wspólnie ze mną podczas warsztatów prosty pierścionek lub wisiorek.

Wykonuję biżuterię ze złota i srebra, najczęściej z kamieniami naturalnymi. Niekwestionowanym królem mojej pracowni jest bursztyn. Miłość do tego niezwykłego kamienia została mi przekazana wraz z nauką jego szlifowania, polerowania i oprawy. Te dni, w których pracuję z bursztynem, odkrywam jego tajemnice, a w powietrzu unosi się jego oszałamiający zapach są najprzyjemniejszymi chwilami mojej pracy.

Inspiruje mnie i zachwyca biżuteria pamiątkowa, przekazywana z pokolenia na pokolenie. Dlatego przykładam szczególną wagę do trwałości i użyteczności moich projektów. To dla mnie wielka radość tworzyć coś, co będzie nośnikiem Twoich wspomnień.

Zapraszam do współpracy!