Regulamin zakupów

DANE FIRMY

Sklep internetowy na stronie www.pracownia-fedorczyk.pl prowadzony jest przez Barbarę Fedorczyk prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą pod nazwą Pracownia Jubilerska Barbara Fedorczyk wpisaną do CEIDG:

 • NIP 7622009428
 • REGON 385095108 

Siedziba firmy znajduje się pod adresem:

 • Guliwera 5, 07-200 Rybienko Nowe (gmina Wyszków)

Numer telefonu:

 • 535 162 025

Adres email:

 • info@pracownia-fedorczyk.pl

Konto bankowe:

 • 70 1140 2004 0000 3502 7954 9463 (mBank)

Firma jest zarejestrowanym podatnikiem VAT. Podane w sklepie ceny są cenami brutto.

PŁATNOŚĆ I WYSYŁKA

Sprzedawca prowadzi wysyłkę na zarówno na terenie Polski, jak i za granicę. Wysyłka zagraniczna jest możliwa jedynie przy przedpłacie, a ewentualne opłaty celne są pokrywane przez kupującego.

Kupujący zobowiązuje się do podania przy zamówieniu danych koniecznych do jego realizacji. Dane kupującego zostaną użyte wyłącznie w celu wysyłki zamówienia. Dostępne formy wysyłki:

 • Paczkomat Inpost (numer telefonu, kod/adres paczkomatu), obowiązuje przedpłata
 • Przesyłka kurierska (imię i nazwisko, adres, numer telefonu), przedpłata lub płatność za pobraniem

Przy wyborze wysyłki paczkomatem lub przesyłką kurierską klient zobowiązuje się do zapłaty za zakupy w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia. Numer konta do wpłat został podany powyżej. Jeśli wpłata nie zostanie dokonana, zakupy zostają anulowane i towar ponownie zostanie wystawiony  na sprzedaż. Klient może wybrać przesyłkę za pobraniem, która zostanie zrealizowana przez firmę kurierską.

Sprzedawca zobowiązuje się do wysyłki towaru następnego dnia roboczego od zaksięgowania wpłaty lub zamówienia przesyłki za pobraniem. W przypadku zdarzeń losowych o ewentualnym opóźnieniu wysyłki kupujący zostanie bezzwłocznie poinformowany.  

Kosztem powrotu paczki nieodebranej z paczkomatu obarczony zostanie kupujący.

Koszt wysyłki naliczany jest w momencie składania zamówienia i wynosi:

 • Paczkomat 17 zł
 • Przesyłka kurierska 25 zł
 • Przesyłka kurierska za pobraniem 35 zł
 • Przesyłka zagraniczna – koszt wyceniany indywidualnie

Uwaga. W przypadku zmiany rozmiaru lub parametrów dostępnej biżuterii termin wysyłki ustalany jest indywidualnie drogą mejlową.

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty możliwy jest wyłącznie w siedzibie firmy po wcześniejszym ustaleniu terminu. Kupujący może zapłacić za towar gotówką lub kartą.

ZWROTY I REKLAMACJE

Kupujący „na odległość” ma prawo do zwrotu zakupionych wyrobów w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki bez podania powodu. Koszt przesyłki pokrywa kupujący. Zwrotom podlega jedynie nieużywana biżuteria! W przypadku odstąpienia od umowy kupujący zobowiązuje się do poinformowania sprzedawcy o swojej decyzji w drodze oświadczenia przesłanego mejlowo lub dołączonego do przesyłki zwrotnej. Sprzedawca zobowiązuje się do  zwrotu pieniędzy w ciągu 7 dni od odebrania przesyłki. Pieniądze przelane zostaną na konto, z którego dokonana została płatność lub na konto wskazane przez klienta (w przypadku przesyłki za pobraniem).

W przypadku reklamacji należy zgłosić problem drogą mejlową i odesłać zakupioną biżuterię na adres pracowni. Sprzedawca zobowiązuje się rozpatrzeć reklamację w ciągu 14 dni i w tym terminie usunąć przyczynę reklamacji lub zwrócić koszt zakupionych towarów i wysyłki. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania lub przechowywania biżuterii. Kupujący może złożyć reklamację w ciągu 1 miesiąca od daty otrzymania biżuterii.

Sprzedawca uprzejmie prosi o dołączenie do przesyłki wystawionego przy sprzedaży paragonu.

DOKUMENT SPRZEDAŻY

Do każdego zakupu sprzedawca wystawia paragon fiskalny. Jeśli kupujący życzy sobie otrzymać fakturę zobowiązany jest do poinformowania o tym sprzedawcy w momencie zakupu i podania danych niezbędnych do jej wystawienia.

W przypadkach nieopisanych w niniejszym regulaminie zastosowanie ma polskie prawo.

Akceptacja niniejszego regulaminu jest niezbędna do złożenia zamówienia.