Naprawy i renowacje

Jakie naprawy są wykonywane w pracowni?

W swojej pracowni jubilerskiej wykonuję szeroki zakres napraw. Możesz mi zlecić między innymi:

·        Łączenie łańcuszków i bransoletek (również pozłacanych i wykonanych z metali nieszlachetnych!)

·        Skracanie i przedłużanie łańcuszków i bransoletek

·        Wymianę lub naprawę zapięć

·        Powiększanie i zmniejszanie pierścionków oraz obrączek

·        Wstawienie lub wymianę oczek

·        Naprawę pękniętych lub przetartych elementów biżuterii

·        Nawleczenie korali na linki jubilerskie

·        Polerowanie, przyciemnianie, matowienie biżuterii

Pomogę Ci rozwiązać niemal każdy biżuteryjny problem. Dodatkowo w mojej pracowni możesz zakupić różne rodzaje zapięć (bigli) do kolczyków i łańcuszków/bransoletek. Zostaną one założone bezpłatnie i zlutowane, aby zapobiec zgubieniu biżuterii. Oferuję również baranki z metali szlachetnych do kolczyków sztyftów. Jeśli potrzebujesz łańcuszka lub bransoletki o nietypowym rozmiarze lub splocie możesz go zamówić w pracowni.

Czemu warto powierzyć swoją biżuterię właśnie mi?

·        Doświadczenie

W trakcie pracy zawodowej wykonałam już ok. 8 000 napraw. Dało mi to bezcenną umiejętność najlepszego rozwiązywania problemów z zepsutą biżuterią. W naprawach biżuterii zawsze dążę do tego, aby przyniesiona biżuteria służyła klientowi jak najdłużej. Każdy wyrób jest po przyniesieniu do pracowni dokładnie myty i badany, aby wykryć wszelkie uszczerbki i ewentualne powody, dla których biżuteria uległa zniszczeniu.

·        Szybka naprawa

Dysponuję odpowiednimi narzędziami, by większość napraw wykonać już w ciągu jednej godziny od przyniesienia przez klienta. Termin napraw bardziej skomplikowanych jest konsultowany z klientem i bezwzględnie przestrzegany.

·        Bezpłatna odnowa biżuterii

Biżuteria naprawiana w mojej pracowni jest przy okazji naprawy odnawiana. Zabrudzenia są dokładnie usuwane, a powierzchnia polerowana. Klient przy odbiorze otrzymuje biżuterię „jak nową”.

Przykłady napraw i renowacji możesz na bieżąco oglądać na moim fanpage’u:

https://www.facebook.com/fedorczyk.bizuteriaautorska/

Nie wyrzucaj! Napraw lub… przetop na nową biżuterię!

Srebrną i złotą biżuterię, której nie będziesz już używać mogę przetopić i wykonać z niej nowe ozdoby. Możesz zaproponować własny pomysł lub wymienić starą biżuterię na nową z oferty mojej biżuterii autorskiej. W takim przypadku cena wyrobu jest pomniejszana o koszty zużytego srebra lub złota.