Gdzie kupić

W zaciszu pracowni

Mój warsztat jest otwarty dla klientów i znajduje się w nim ekspozycja gotowej biżuterii. Przy okazji wizyty w pracowni możesz również obejrzeć najnowsze projekty i biżuterię w trakcie pracy. Oprócz wytwarzania biżuterii autorskiej zajmuję się również innymi usługami jubilerskimi. Pamiętaj, że możesz zlecić mi naprawę i renowację swojej biżuterii lub zaproponować własny pomysł.

Przez internet

Jeśli nie możesz osobiście zjawić się w pracowni zachęcam Cię do kupna biżuterii w moim sklepie internetowym. Zapytania na temat dostępnej biżuterii i zamówień indywidualnych możesz również wysyłać przez formularze kontaktowe na stronie pracowni lub bloga. Można się ze mną skontaktować także za pomocą Facebooka. 

W wielkim mieście

Jestem ogromną fanką odbywających się cyklicznie na terenie całego kraju giełd minerałów i biżuterii oraz targów mody i designu. Uczestniczę w nich zarówno jako klient, jak i sprzedawca. Informacja o najbliższych targach, na których będzie okazja zobaczyć i kupić moją biżuterię jest zawsze podawana we wszystkich moich miejscach w sieci.

 

Najbliższa giełda, na której będę obecna ze swoim stoiskiem to Jesienna Giełda Biżuterii i Minerałów w Warszawie (25-26.09.2021):

https://gieldymineralow.pl/gielda-warszawa-osir/